ŠPANĚLSKÉ PEXESO, KTERÉ VÁS UČÍ ŠPANĚLSKY.

Španělské pexeso Španělsky Hravě

NAPROSTO BOŽÍ VZDĚLÁVACÍ PEXESO

Španělské pexeso Španělsky Hravě Vás hravým způsobem učí španělský jazyk a procvičuje Vaši paměť. V tomto pexesu neotáčíte a hledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti ve španělském jazyce. Někdy je to doplnění do španělské věty, někdy je to zodpovězení otázky někdy je to třeba i hádanka. 80 hracích karet rozdělených do dvou sad pexes procvičí nejen Vaši paměť, ale i španělštinu. Karty jsou dokonale propojené a obsahují i vysvětlení španělské gramatiky. Toto pexeso Vás naučí spoustu nového a donutí Vás si to pamatovat. Španělské pexeso je jak pro úplné začátečníky, kteří španělštinu nikdy neviděli, tak i pro falešné začátečníky, kteří už nějakou znalost mají. Ovšem pobaví a vzdělají se i pokročilí. Vyzkoušejte unikátní španělské vzdělávací pexeso Španělsky Hravě. Pro jednotlivce i celou rodinu.

CO VŠECHNO PEXESO OBSAHUJE

Španělské pexeso Španělsky Hravě

Hrací karty

Celkem 80 hracích karet rozdělených do 2 pexes. Aby Vás to rychle neomrzelo, aby Vás to více naučilo, aby Vás mohlo hrát klidně více najednou. 40 dokonalých dvojic na sebe navazujících karet Vás naučí španělsky.

Návod

Podle mě ho tedy vůbec nepotřebujete, protože si myslím, že je to všechno naprosto jasné. Je to prostě pexeso - akorát chytřejší, zajímavější a unikátnější. Protože tohle pexeso Vás krom trénování, paměti učí i mluvit španělským jazykem.

PEXESO JE NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY

Pexeso je pro začátečníky, ale pobaví i pokročilé. Hraním si tak zapamatujete, procvičíte a naučíte přítomný čas, průběhový čas, budoucí čas, minulý čas, rozkazy, pozdravy, objednání, hodnocení věcí, zájmena, omluvy, konverzace, objednání si v restauraci a mnoho dalšího. Procvičte jsou paměť, zapamatujte si typické španělské věty a naučte se Španělsky Hravě.

 

JAK VYHRÁT?

Sesbírat co nejvíce relevantních stejných dvojic. Španělské Pexeso Španělsky Hravě se hraje stejně jako kterékoliv jiné pexeso. Akorát zde neotáčíte a nehledáte stejné obrázky, ale hledáte souvislosti ve španělském jazyce. Někdy je to správná odpověď na hádanku, někdy je to doplnění do španělské věty, někdy je to správné časované španělské sloveso ve správném čase a někdy to je jen dokončení španělské věty. Kdo sesbírá nejvíce těchto dvojic, ten vyhrál. 

UKÁZKY PEXESA ŠPANĚLSKY HRAVĚ

Recenze o mých produktech v časopisech 21. Století, Epocha nebo Svět na Dlani

JAKÝ JE LEKTOR?

Prý je, cituji: „skvělý, kreativní, bezprostřední se smyslem pro humor.“ 😀 No nevím, ale asi ho budete muset poznat sami.

16 let výuky, přes 600 naučených studentů formou osobní výuky, přes 1000 naučených studentů formou online video lekcí. 9 certifikátů a různých diplomů. Stovky hodiny vyprodukovaného video obsahu, praktik i teoretik, srandista na sociálních sítích, ale především velký milovník Španělska, jeho kultury a jazyka. Pomůže, vysvětlí a rozhodně Vás v tom nenechá. A tím to všechno začalo, od osobní výuky před mnoha lety, přes po první online video lekce až po tento unikátní balíček kompletní výuky španělského jazyka. Nejvtipnější a nejlepší lektor na španělský jazyk v České republice. Na sociálních sítích má skoro 10 000 sledujících.

Máte otázku přímo na tělo?  Neváhejte a napište mu na lektor@hablamos.cz

Přečtěte si rozhovor s autorem her Španělsky Hravě a Italsky Hravě pro Magazín reportér.

KUPTE SI PEXESO, KTERÉ VÁS UČÍ ŠPANĚLSKY

ŽÁDNÉ SKRYTÉ POPLATKY

Žádné triky, žádný poloviční věci, jen láska ke španělštině. Na našem eshopu nakoupíte celý balíček online video lekcí nebo deskovou hru Španělsky Hravě s dopravou zdarma do celé České republiky i Slovenska. Můžete platit bezpečně převodem nebo nebo pomocí platební karty. Využíváme technologie STRIPE, 3D Secure. Údaje a sušenky, které o Vás sbíráme, tak sbíráme pouze za účelem zpracování Vaší potenciální objednávky.  Dalším pokračováním a tomto webu s tímto souhlasíte. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit na email info@spanelskyhrave.cz.

K PEXESU SE NEJVÍCE HODÍ

Jestli chcete mít lepší startovací pozici a to doslova, tak doporučuji si ještě před hrou zakoupit online video lekce španělštiny. Stačí jen pár hodin a naučíte se španělsky. Je to trochu chyták, ale daleko lépe se Vám pak bude vítězit a hlavně budete daleko více rozumět a samostatně mluvit s Mexičany, Peruánci, Argentinci, Španěly a mnoho dalších španělsky mluvících národů. 

PROČ NAŠE HRY? PROČ MY?

Protože jsou naprosto jedinečné. Celou jsme si ji vymysleli sami, nikde jsme se neinspirovali. Ono to ani nešlo, nikde jsme nic podobného neviděli. Vychází z mnohaletých zkušeností učení španělského jazyka, práce se studenty, jejich dotazy, jejich problémy se španělštinou a jejich trápení si důležité věci zapamatovat. Hra obsahuje přesně to důležité, co se musíte naučit, než vyrazíte do španělsky mluvících zemí. Je to zároveň i souhrn těch důležitých perliček za mnoho let sebraných zkušeností se španělským jazykem. Věříme, že vás bude bavit a věříme, že vás naučí pořádně španělsky.

Učením se zabýváme už celou řadu let. Společnost hablamos s.r.o. (v překladu ze španělštiny to znamená „mluvíme“ – jedná se o první osobu množného čísla od slovesa HABLAR (mluvit)) byla založena v roce 2021. Jsme mladý, hravý, aktivní tým pár nadšenců pro jazyk, pro kreativu a pro vzdělání. Našim cílem, jak již bylo řečeno, je vzdělat lidi. Nabídnout lidem vzdělání v rozumné, dostupné a hlavně snadno zapamatovatelné hravé formě. Proč? Protože si myslíme, že vzdělání v naší společnosti má smysl. Každý nový jazyk, každý nový impulz Vám otevře oči a donutí Vás jinak přemýšlet a jinak se chovat. O to více, pokud se jedná o jazyk. Umět cizí jazyka není o tom, znát jak se která věc řekne v tom daném jazyce, ale je o tom, jak nad věcmi přemýšlet a jak se na tomto základě chovat. Jsme upřímní, nic Vám nechceme tajit a chceme být otevření. Nic neskrýváme. Máme pouze jednoho jednatele. Jsme fér a chceme tak zůstat. Pokud byste měli zájem získat hru do distribuce, neváhejte se na nás obrátit emailem spoluprace@hablamos.cz.

Naše projekty jsou

onlinespanelsky.cz

onlineitalsky.cz

lekcepsanelstiny.cz

wanttospeakspanish.com

hablamos.cz

POZNEJTE VŠECHNA JAZYKOVÁ PEXESA

Poznejte unikátní vzdělávací pexeso Španělsky Hravě, které Vás doslova naučí španělsky. Podobně je na tom pexeso Italsky Hravě. Zavítejte do romantického Říma a poznejte jaké to je jezdit na Vespě (vosa). Francouzské pexeso Vás zase zavede do milované Paříže, kde si vyznáte lásku rovnou pod Eiffelovou věží. Rozhodně ale nezapomeňte na anglické pexeso Anglicky Hravě. Všechna pexesa jsou udělaná tak, aby Vás bavila a rovnou učila daný jazyk. Všechno včetně vysvětlení. Poznejte všechny produkty na www.hablamos.cz

CHCI PODROBNÝ NÁVOD

Pokud si chcete projít návod  na deskovou hru, která Vás naučí mluvit španělsky, návod 

Vyzkoušejte taky deskovou hru Španělsky Hravě

Zajímavé, ale chceme více informací.

Chybí Vám nějaké informace? Řekneme Vám úplně všechno. Pro více informací se na nám neváhejte obrátit na info@spanelskyhrave.cz

Přejít nahoru